KPP w Lipnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Zielona Strefa

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. „Osoba bezdomna wymagająca pomocy” – „kliknij" na KMZB, by uchronić przed wychłodzeniem

  Temperatury w nocy coraz częściej pokazują ujemne wartości i pierwszy śnieg tej zimy już za nami. Niestety są już także pierwsze ofiary niskich temperatur. W tym miesiącu z powodu wychłodzenia życie straciły już trzy osoby. Reagujmy. Nasza interwencja może powstrzymać „lodowatą śmierć”. Przypominamy, że problem można zgłosić także w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, klikając w zakładkę „Osoba bezdomna wymagająca pomocy”.

 2. Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

  Policjanci przypominali wczoraj (20.11.2022) Kierowcom, jak ważne jest przestrzeganie przepisów drogowych i mówili o tragicznych konsekwencjach ich lekceważenia. Działania te związane były z obchodzonym w niedzielę Światowym Dniem Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Funkcjonariusze mają nadzieję, że refleksja przyniesie wymierne efekty w postaci wzrostu bezpieczeństwa.

 3. Policjanci spotkali się z uczniami z Lipna i Zadusznik

  Policjanci spotkali się z uczniami by przeprowadzić kolejne lekcje profilaktyczne. Tym razem gościli w Szkole Podstawowej nr 2 w Lipnie oraz w Szkole Podstawowej w Zadusznikach. Mundurowi miedzy innymi poruszyli temat bezpieczeństwa w sieci i nałogów.

 4. Ważne tematy prewencyjne w ZST

  Podczas spotkania z uczniami lipnowskiego Zespołu Szkół Technicznych policjantka rozmawiała z uczniami klas pierwszych na tematy z zakresu profilaktyki. Wiedza, którą przekazują funkcjonariusze pozwala młodym ludziom rozpoznać problem i wybrać mądrze tak, by nie zniszczyć sobie zdrowia i życia oraz uniknąć przykrych konsekwencji prawnych i społecznych.

 5. Święto Służby Cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie

  11 listopada w całym kraju odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym, dniu przypada także inna uroczystość, mająca w tym roku swoją okrągłą rocznicę. Z okazji jubileuszu obchodów 100. rocznicy uchwalenia ustawy o państwowej służbie cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie życzenia niemundurowym współpracownikom funkcjonariuszy złożył komendant jednostki. Pracownicy Policji z Lipna Agnieszka Żelazkiewicz i Adrian Kaleta zostali także odznaczeni podczas wojewódzkich obchodów święta.

 6. Popiół z papierosa wrzucał do garnka z jedzeniem

  5 zarzutów naraz - za
  znęcanie, groźby pozbawienia życia i przywłaszczenie mienia usłyszał wczoraj
  48-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Od września ubiegłego roku wyjechał
  z kraju i unikał kontaktu z mundurowymi,
  aż do wczoraj. ...

 7. „Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego” – podsumowanie debaty społecznej

  W Świetlicy Wiejskiej w Kikole, odbyła się wczoraj (27.10.2022) debata poświęcona bezpieczeństwu niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mieszkańców powiatu, do wspólnej dyskusji zaprosił Komendant Powiatowy Policji w Lipnie mł. insp. Anna Kochowicz. Po prezentacjach przygotowanych przez ekspertów, nastąpiła dyskusja na temat bieżących spraw mających realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

 8. Konsultacje Społeczne w Wielgiem

  Wczoraj (18.12.18) w Ośrodku Kultury i Biblioteki gm. Wielgie odbyły się konsultacje społeczne w sprawie odtworzenia Posterunku Policji.

 9. Policjanci z lekcja profilaktyczna tym razem w Tłuchowie i Mysłakówku

  Tym razem mundurowi z lipnowskiej komendy spotkali się z dziećmi z Publicznego Przedszkola w Tłuchowie i Szkoły Podstawowej w Mysłakówku. Lekcja profilaktyczna skupiała się na bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Niespodzianką było pojawienie się na niej policyjnych czworonogów, które uczyły odpowiednich zachowań w kontakcie ze zwierzętami.

 10. Tragiczny wypadek - nie żyje 27-letni mężczyzna

  Tragiczny wypadek miał miejsce w Głodowie. Policjanci dostali informację o śmierci 27-latka kierującego skodą. Prokurator wszczął śledztwo mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Powrót na górę strony