KPP w Lipnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Słowa roty ślubowania zna na pamięć

  W Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętego do służby policjanta. Posterunkowy Patryk Korpalski, kursant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego rotę ślubowania wypowiedział przed Komendantem Powiatowym Policji w Lipnie podinspektor Anną Kochowicz.

 2. Wyrazy wdzięczności motywują i „dodają skrzydeł”

  Policjanci codziennie służą obywatelom. Podejmują tysiące interwencji, nierzadko ratują życie. Najlepszym podziękowaniem za codzienną służbę są wyrazy uznania, które docierają do policjantów. W ostatnim czasie do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie dotarły trzy bardzo miłe pisma.

 3. Gratulacje dla pierwszoklasistów z Chrostkowa!

  Wychowawczyni pierwszej klasy Zespołu Szkół w Chrostkowie wraz ze swoimi podopiecznymi wzięli udział w Międzyszkolnym Challenge’u dotyczącym bezpieczeństwa. Do zmagań zgłosiła się rekordowa ilość klas od i do III szkół podstawowych, bo aż 133. Uczniowie z Chrostkowa zostali wyróżnieni w konkursie.

 4. Zgłaszający wystawił złodzieja policjantom

  Mieszkaniec powiatu brodnickiego powiadomił rypińskich policjantów o tym, że klient stacji paliw po zatankowaniu auta odjechał nie zapłaciwszy za paliwo. Syn właściciela wsiadł w prywatny pojazd i ruszył za nim informując o trasie jego ucieczki. Sprawcę kradzieży zatrzymali lipnowscy policjanci na ul. Jastrzębskiej w Lipnie.

 5. Kryminalni rozwiązali sprawę i odzyskali mienie

  Mieszkaniec Lipna zgłosił policjantom włamanie do piwnicy i kradzież elektronarzędzi wartości kilku tysięcy złotych. Kryminalni w ciągu kilku dni ustalili sprawców i odzyskali większość ukradzionych przedmiotów. Dwóch odpowie za kradzież z włamaniem. Zarzut paserstwa usłyszał trzeci mężczyzna u którego znaleziono łup.

 6. Przekroczył prędkość – na trzy miesiące stracił prawo jazdy

  Ponad 100 kilometrów na godzinę miał na liczniku mieszkaniec gminy Lipno mimo, że znajdował się w obszarze zabudowanym w Kikole. Zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

 7. Podinspektor Anna Kochowicz pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie

  Na sali odpraw lipnowskiej komendy odbyła się dzisiaj (18.02.2021) uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy inspektor Piotr Leciejewski przyjął meldunek od obejmującej pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie podinspektor Anny Kochowicz.

 8. Uciekał, bo jechał mimo zakazu

  Pomimo obowiązującego go zakazu prowadzenia pojazdów mieszkaniec gminy Skępe wsiadł za kierownicę opla. Nic dziwnego, że chciał uniknąć spotkania z policjantami. To mu się jednak nie udało. Teraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

 9. Lipnowscy policjanci przystępują do programu szczepień

  Niecierpliwie czekamy na zakończenie obostrzeń i powrót do stanu sprzed pandemii. By nastąpiło to jak najszybciej warunkiem jest osiągnięcie odporności populacyjnej. Możliwe jest to m.in. przez zaszczepienie jak największej liczby osób. By bezpiecznie dla siebie i innych wypełniać nałożone na Policję zadania pierwsi funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lipnie przystąpili do programu szczepień.

 10. Jeszcze można nadsyłać prace konkursowe

  „Stop hejtowi, cyberprzemocy i nałogom!” Pod tym hasłem trwa projekt profilaktyczny, którego współorganizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Lipnie. Tym razem policjantka spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Wichowie.