Policjanci życzą mieszkańcom powiatu lipnowskiego bezpiecznych świąt - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Policjanci życzą mieszkańcom powiatu lipnowskiego bezpiecznych świąt

Data publikacji 24.12.2020

Życzenia świąteczne płyną dziś (24.12.2020) ze wszystkich stron. Przyłączają się do nich także policjanci z Lipnowskiej jednostki. Komendant Powiatowy Policji w Lipnie mł. insp. Zdzisław Ciesielski przekazał najlepsze życzenia od funkcjonariuszy i pracowników cywilnych dla mieszkańców powiatu lipnowskiego.

Nadal znajdujemy się w tzw. etapie odpowiedzialności, który rozpoczęliśmy 28 listopada. Ze względu na stan epidemii został on przedłużony do 17 stycznia.  Święta i Nowy Rok musimy obchodzić w reżimie sanitarnym abyśmy mogli życzyć sobie „dużo zdrowia”. Od odpowiedzialnej postawy nas wszystkich zależy, jak szybko przygasną rozmiary epidemii i skończą się obostrzenia.

Aktualne zasady postępowania i ograniczenia związane z epidemią znajdują się na stronie rządowej www.gov.pl. W przypadku wątpliwości można się upewnić co do obowiązujących przepisów i prawidłowości postępowania.

Funkcjonariusze jak co roku będą czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców zwiększając ilość służb patrolowych na drogach aby wykluczać z ruchu ewentualne osoby, które zdecydują się na kierowanie autem po spożyciu alkoholu.  

Policjanci z powiatu lipnowskiego, dołączają się do życzeń dla mieszkańców przekazanych przez Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie mł. insp. Zdzisława Ciesielskiego. Ci, którzy Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok spędzą na służbie szczególnie życzą wszystkim spokojnego i bezpiecznego świętowania.

Film Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie

Opis filmu: Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie

Pobierz plik Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie (format mp4 - rozmiar 20.82 MB)