Pomóż zidentyfikować sprawców kradzieży - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Pomóż zidentyfikować sprawców kradzieży

Data publikacji 24.12.2020

Uwiecznieni na monitoringu mężczyźni dokonali kradzieży laptopa z jednego z lipnowskich sklepów. Zdarzenie miało miejsce na ul. Włocławskiej w Lipnie w dniu 21.12.2020 roku. Jeśli rozpoznajesz na nagraniu któregoś z mężczyzn skontaktuj się z KPP w Lipnie.

Weszli do sklepu pod pozorem zrobienia zakupów. Chodzili chwilę po sklepie, po czym odpięli zabezpieczenie laptopa i schowali sprzęt do reklamówki. Wyszli ze sklepu nie płacąc za towar. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Lipnie na ul. Włocławskiej, w dniu 21. Grudni bieżącego roku.

Sprawcami są młodzi mężczyźni. Jeden ubrany w granatową kurtkę, dżinsowe spodnie i adidasy (czarne lub granatowe z białą podeszwą). Miał na głowie niebieska czapkę. Drugi z mężczyzn miał na sonie czarną kurtkę, ciemno niebieskie spodnie i brązowe buty. Włosy krótkie. Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców kradzieży na monitoringu skontaktuj się z dyżurnym lipnowskiej komendy pod numerem telefonu: 514 970 571, lub policjantem prowadzącym sprawę: 477538265.

  • sprawca kradzieży: ubrany w granatową kurtkę, dżinsy i adidasy, na głowie niebieska czapka
  • sprawca kradzieży - ubrany w czarną kurtkę, ciemno niebieskie spodnie i brązowe buty, włosy krótkie
  • sprawcy kradzieży