Wiadomości

Policja i prokuratura z Lipna pomogła Mikołajowi Szlachetnej Paczki

Data publikacji 14.12.2021

W sobotę (11.12.2021) policjanci przekazali wolontariuszom szlachetnej paczki podarki, które trafią do osoby w potrzebie, zamieszkującej na terenie powiatu lipnowskiego. Policjanci i pracownicy cywilni komendy wraz z prokuratorami i pracownikami prokuratury postanowili włączyć się w szlachetne dzieło pomagania.

Właśnie minął „weekend cudów”. Kilkaset tysięcy osób w całym kraju zaangażowanych w dzieło „szlachetnej Paczki” przekazało przez te dwa dni zgromadzone dary wolontariuszom. Pomoc materialna taka jak podstawowe zakupy spożywcze czy wyposażenie mieszkania to realne odciążenie skromnego budżetu niezamożnych rodzin. W dziele „Szlachetnej Paczki” ważne jest jednak także dostrzeganie drugiego człowieka. Może takiego, o którym nie ma kto pomyśleć w święta...

W tym roku policjanci, prokuratorzy i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Lipnie i Prokuratury Rejonowej w Lipnie postanowili włączyć się w dzieło pomagania. Paczki pomagał pakować sam Mikołaj i w sobotę (11.12.2021) zostały one przekazane wolontariuszom, którzy dostarczą je tam, gdzie są bardzo potrzebne.

  • policjant przekazuje paczkę Mikołajowi
  • policjanci z Mikołajem wkładają paczki do auta
  • wspólne zdjęcie policjantów z Mikołajem
Powrót na górę strony