Wiadomości

Areszt za posiadanie i udzielanie narkotyków

W wyniku pracy policjantów pionu kryminalnego w piątek (13.05.2022) zatrzymana została 42-letnia mieszkanka Lipna. W jej mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki, a ich ustalenia doprowadziły do postawienia kobiecie kolejnych zarzutów. Sąd aresztował zatrzymaną na trzy miesiące.

Policjanci pionu kryminalnego podejrzewali, że jedna z mieszkanek Lipna może zarabiać na narkotykach. Gdy upewnili się, że kobieta otrzymała dostawę nielegalnych substancji weszli do jej mieszkania. W szafie rzeczywiście znaleźli poporcjowane narkotyki. 48 woreczków zawierało zielony susz roślinny, ale policjanci znaleźli również amfetaminę i MDMA. Zabezpieczono także inne przedmioty, m.in. pieniądze.

W wyniku poczynionych przez kryminalnych ustaleń okazało się, że 42-latka sprzedawała zakazane substancje mieszkańcom miasta.

Już w piątek (13.05) zatrzymana usłyszała zarzuty posiadania blisko 40 gramów marihuany i blisko 3 gramów pozostałych narkotyków. Ponieważ policjanci dotarli do osób, które kupiły od mieszkanki Lipna zakazane substancje, usłyszała także zarzuty za ich udzielanie. To nie pierwsze kłopoty z prawem 42-latki. Sąd zdecydował się aresztować ją na trzy miesiące. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony