Wiadomości

Policjanci gościli w Czarnem na Dniu Rodziny

Data publikacji 30.05.2022

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą i policjantka zajmująca się profilaktyką z lipnowskiej komendy gościli w piątek (27.05.2022) w Szkole Podstawowej w Czarnem gdzie obchodzony był Dzień Rodziny. Policjanci przedstawiali swój zawód i prezentowali sprzęt używany do służby.

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Czarnem obchodzony był Dzień Rodziny. To spotkanie, w którym można wspólnie w jednym terminie świętować Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka podkreślając więzi rodzinne. Na przybyłych czekały liczne atrakcje. Dzieci brały udział w sportowych rywalizacjach a dla rodziców przygotowały niespodziankę. Wraz z nauczycielami wystawili przedstawienie „Brzydkie kaczątko”, które zebrało wielkie brawa oglądających.

Na Dniu Rodziny gościli także policjanci. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą i policjantka z Zespołu do spraw Profilaktyki, Nieletnich i Patologii z lipnowskiej jednostki przedstawiali zgromadzonym zawód policjanta i prezentowali używany do służby sprzęt. Dużą atrakcją była możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu od środka. Dzieciom, mamom i tatom życzymy wszystkiego najlepszego i wspaniałych, serdecznych więzi rodzinnych z okazji obchodzonego święta.

  • wspólne zdjęcie dzieci z policjantami
  • Dzieci przy radiowozie
  • Chłopiec z policjantem w radiowozie
  • dzieci przy radiowozie
  • Chłopiec z policjantem w radiowozie
  • wspólne zdjęcie dzieci z policjantami
Powrót na górę strony