Wiadomości

Obchody Dnia Dziecka – Nowy termin!

Data publikacji 30.05.2022

Ponieważ sobotnia pogoda pokrzyżowała plany zabawy, impreza została przełożona. Bezpieczeństwo musi być na pierwszym miejscu a silny wiatr i padający deszcz skutecznie uniemożliwił skorzystanie z przygotowanych atrakcji. Wyznaczony został nowy termin obchodów Dnia Dziecka w Lipnie. Bawić będziemy się 15 czerwca w godzinach 16.00-19.00 na Placu Dekerta. Z jeszcze większym zapałem – zapraszamy!

Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje wywołają uśmiech na buziach dzieci, które tak jak my były rozczarowane odwołaniem sobotniej imprezy. Nowy termin został jednak od razu ustalony i obchody Dnia Dziecka w Lipnie na Placu Dekerta odbędą się 15 czerwca w godzinach 16.00-19.00.

Gotowość do udziału w imprezie ponownie potwierdziły służby mundurowe, szkoła walki „Czarny Orzeł”, animatorzy z Miejskiego Centrum Kulturalnego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i ekipa od dmuchańców i placu zabaw. To nie wszystkie atrakcje! Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Policjanci zaprezentują swój sprzęt a ponieważ hasło pikniku brzmi „Jednośladem bezpiecznie do celu” mundurowi przeprowadzą konkursy z nagrodami, które są związane z poruszaniem się rowerami. Będzie można obejrzeć także policyjne motocykle i radiowozy i pokonać rowerowy tor przeszkód. Wypełnienie testu wiedzy i praktyka na dwóch kołach zdecydowanie ułatwi zdanie egzaminu na kartę rowerową tym, którzy jeszcze jej nie posiadają. Specjalnie dla najmłodszych także policyjne czworonogi mają przygotowany swój występ – zza kulis słychać, że będzie się działo! Kciuki za pogodę trzymamy jeszcze mocniej! Do zobaczenia 15 czerwca – my już nie możemy się doczekać!

Powrót na górę strony