Wiadomości

W sobotę zmiana organizacji ruchu w Kikole

Data publikacji 23.06.2022

Już w najbliższą sobotę (25.06.2022) w Kikole odbędzie się Festiwal Muzyczny Sommer Fest. Nastąpią duże zmiany w organizacji ruchu na terenie miejscowości podczas trwania imprezy. Żeby uniknąć zaskoczenia i kłopotów z dojazdem warto się z nimi zapoznać.

W trakcie trwania Festiwalu Muzycznego SUMMER FEST, to jest w sobotę, 25 czerwca bieżącego roku w godzinach od 14.00 do 24.00 będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu na terenie Kikoła.

Nie będzie wjazdu od strony miejscowości Ciełuchowo i Grodzeń to jest ulicą Targową. Zamiast tego wyznaczony zostanie objazd przez miejscowość Wolęcin z wjazdem przez ulicę Sienkiewicza. Ulice Nowa, Radosna i Kasztelańska będą zamknięte dla ruchu pojazdów. Wjazd na nie będzie możliwy tylko za okazaniem odpowiednich „KART WJAZDOWYCH”. Jednocześnie będzie obowiązywał na nich zakaz parkowania. Ulica Targowa na odcinku od ul. Zboińskiego do ul. Wesołej będzie jezdnią jednokierunkową z wjazdem od strony ul. Rypińskiej. Od strony miejscowości Grodzeń będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wjazdu. Lewa strona ulicy stanowić będzie parking dla pojazdów a po prawej stronie będzie obowiązywał zakaz parkowania. Ulice Radosna i Nowa będą stanowiły „DROGI EWAKUACYJNE”, dlatego będzie obowiązywał tam bezwzględny zakaz parkowania a nie stosowanie się do niego skutkować będzie odholowaniem pozostawionych pojazdów na parking strzeżony.

W związku z dużymi zmianami w organizacji ruchu prosimy kierowców o wzmożoną uwagę i stosowanie się do oznakowania.

Powrót na górę strony