Wiadomości

Samorządowcy ze Skępego dziękowali policjantom za służbę

Data publikacji 25.07.2022

Członkowie lokalnego samorządu z Burmistrzem Miasta i Gminy Skępe na czele docenili pracę policjantów ze skępskiego posterunku. Piątkowe (22.07.2022) spotkanie z okazji tegorocznego Święta Policji było wyrazem uznania dla policjantów, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Skępe.

Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski już po raz kolejny zaprosił policjantów z lokalnego posterunku do wspólnego świętowania. W tym roku na uroczystość przybyła też Komendant Powiatowy Policji w Lipnie mł. insp. Anna Kochowicz i Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego lipnowskiej komendy podkom. Wojciech Piotrowski. W spotkaniu uczestniczyli także Krzysztof Jaworski, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Skępe, Janusz Kozłowski, przewodniczący rady, sekretarz Zbigniew Małkiewicz, skarbnik Małgorzata Majerska oraz Magdalena Elwertowska, kierownik Referatu Oświaty, Zdrowia i Sportu.

Burmistrz Miasta i Gminy Skępe przekazał na ręce kierownika Posterunku Policji w Skępem asp. szt. Andrzeja Muszyńskiego podziękowania za dotychczasową współpracę i życzenia dalszych sukcesów. Policjanci otrzymali także prezenty, które będą mogli wykorzystać w działaniach profilaktycznych prowadzonych na terenie gminy Skępe. Burmistrz przekazał już w tym roku dofinansowanie na zakup pojazdu służbowego.

To nie jedyne prezenty z okazji Święta Policji, jakie otrzymali funkcjonariusze. Podczas czwartkowych obchodów Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie Starosta Powiatu Lipnowskiego Pan Krzysztof Baranowski wyróżnił najlepszych policjantów nagrodami finansowymi. Dla jednostki zakupiony został także nowoczesny, świetnie wyposażony dron, który będzie pomocny w policyjnych działaniach.

  • policjanci i samorządowcy na sali
  • przeowa Pani Komendant
  • policjanci i burmistrz
  • burmistrz gratuluje kierownikowi posterunku
  • policjanci i samorządowcy
  • wspólne zdjęcie
Powrót na górę strony